Rezervacija

Norite rezervuotis datą? Prašome užpildyti rezervacijos sutartį ir susipažinti su laikinojo gyvūnų apgyvendinimo viešbutyje taisyklėmis. Užpildytą sutartį atsiųskite mums el. paštu…. Tik gavę patvirtinimą, perveskite avansinį mokėjimą (vienos paros kaina) į rezervacijos sutartyje nurodytą sąskaitą, nurodant gyvūno vardą ir datą nuo kada gyvūnas viešės pas mus.


Suplanuotą viešnagės dieną atvykite 30min. anksčiau nuo savo suplanuoto atvykimo laiko, tiek laiko reikės sutarties pasirašymui tarp viešbučio bei gyvūno šeimininko, klausimyno apie augintinį pildymas, augintinio apžiūra.


Bent vieną dieną prieš atvykstant sumažinkite maisto normą, skanėstų kiekį. Kuo Jūsų augintinis bus alkanesnis, tuo greičiau mums pavyks užmegzti ryšį, adaptuotis naujoje aplinkoje, bei mėgautis viešnage.

Kainos

Savo viešbučio svečių neskirstome į mažus ar didelius, šunis ar katinus, apsistojančius lauke ar viduje visų laukiame ir mylime vienodai, todėl kaina visiems vienoda:

Laikas paromisParos kaina (€)
1-520
6-915
10 ir daugiau13

* Jei turite 2 ir daugiau augintinių, dėl kainos susisiekite telefonu arba el.paštu

** Atvykimas nuo 10 val., išvykimas iki 17 val., dėl galimybės atvykti kitu laiku, reikėtų derintis rezervuojantis datą.

Į šią kainą įskaičiuota apgyvendinimas – priežiūra, maitinimas Jūsų atvežtu maistu ir grafiku, išvedimas į lauką pasivaikščioti ar išleidimas  į tam skirtą aptvertą teritoriją, tris kartus per dieną.

Deimantė Kašinskienė
Ūkio kodas 4289321
A.s. LT35 7300 0100 2806 6764
PVM kodas: LT100011053115
Adresas: Rūdupio g. 3A,
Milašaičių k., Ariogalos sen.,
Raseinių r. sav. LT-60231
Tel. +370 604 30380


Papildomos paslaugos:

Už papildomą mokestį galime atsivežti Jūsų augintinį į viešbutį ar parvežti į namus. 1km./0,60ct
Ne paslaptis, kad po ilgesnio viešnagės laiko Jūsų augintinis, gali būti ne toks švarus kaip atvykęs pirmą dieną, todėl susitarus iš anksto, Jūsų augintinį galime išmaudyti, nukarpyti nagučius, sušukuoti ir paruošti vykti į namus. Kaina nuo 20 iki 50eur.


Scroll to Top